Share your opinion about 3mtour with us.

Your opinion is very important for us, because we are doing everything to make our service better and on high level.
Jak najbardziej polecam wszystkim wycieczki z tym biurem wszystko sprawnie i w porządku. Wraz z mężem i synem byliśmy w Luksorze choć wycieczka trwała cały dzień i byliśmy zmęczeni przez upał to i tak wart było pojechać i zobaczyć Świątynie Karnak i Dolinę Królów . Przewodnik polskojęzyczny Michał ciekawie o wszystkim opowiadał. Rejs Nilem i wyspa bananowa też super. Trzeba tam być i wszystko przeżyć. Polecam. Dziękujemy Mido.
Marzena
9/8/2019 4:52:13 AM
Rewelacja. Od pierwszego kontaktu ( osobistego ) pełen profesjonalizm. Jeden telefon, umówione spotkanie, przedstawienie oferty, zaliczka i wszystko załatwione. Byliśmy z wami na wycieczkach w Jordanii w Petrze i na snurkowaniu na wyspie Tiran. Fantastyczny Sebastian. Gorąco polecam.
Bartek
9/5/2019 8:27:13 AM
Wycieczka statkiem do parku narodowego super , biała wyspa bardzo fajna snurkowanie ok i Sebastian bardzo fajny chłopak polecamy
Paweł Świnoujście
8/19/2019 4:14:56 AM
Z calego serca polecam!!!! Bylismy na Orange i zwiedzanie Hurghady. Wszystko na najwyzszym poziomie!! Czulismy sie zaopiekowani pod kazdym wzgledem!!!. A nasz przewodnik Mido przesympatyczny i profesjonalista pod kazdym wzgledem!!!!
Kasia
8/1/2019 5:15:09 AM
Byliśmy na rejsie na wyspę Orange. Szczerze polecam. Wycieczka rewelacja. Obsługa na statku na najwyższym poziomie, czuliśmy się zaopiekowani od momentu wejścia na statek do samego końca. Pozdrawienia dla całej załogi.
Justyna
7/30/2019 1:00:26 PM
 1 2 3 4 5  ...  

Add your opinion

name (obligatory)
Email