Wycieczka do Delfinarium Hurghada


Nowa atrakcja turystyczna w Hurghadzie!

Jest to jedyne miejsce w Hurghadzie, gdzie delfiny dają dla turystów 45-minutowy program. Poza czterema delfinami są również zaangażowane foki i lwy morskie. Zwierzęta wykonują wiele różnych sztuczek. Delfiny skaczą przez obręcze, malują obrazki, foki bawią się piłeczkami, lew morski udziela lekcji aerobiku. Pokaz na pewno pozostanie na długo w Twojej pamięci. Uwaga! Przedstawienia w delfinarium są z udziałem zwierząt , więc każde może być inne i zależy od nastroju aktorów.

Za dodatkową opłatą, po zakończeniu pokazu, można pływać z delfinami i robić sobie z nimi zdjęcia. To najciekawsza atrakcja w Hurghadzie! Sama możliwość przebywania w pobliżu i dotknięcia delfina jest dla wielu osób ogromnym przeżyciem. Pływając z delfinami w ich basenie będzie można poznać ich siłę i delikatność, przyjazne nastawienie do ludzi oraz zabawne triki, którymi zaskoczą Cię w wodzie.

Nie ma żadnych dodatkowych opłat za transfer z Makadi Bay!


......................................................................................................................................................................................................


Zapraszamy serdecznie do obejrzenia raf koralowych i kolorowych rybek przez łódź podwodną Seawolf w Hurgadzie.

Oferujemy lokalne atrakcje: wycieczki fakultatywne po Egipcie w Hurgadzie do  Aquaparku i Show Alf Lila w lila a także zwiedzanie miasta z polskim przewodnikiem  z lokalnego biura 3MTours.

Rowniez Polecamy bardzo wielkie Aquarium w hurgadzie .

Cena ( dorośli i dzieci):

pływanie z delfinami 5min. 60 $, 10min. 80$

Delfinarium :

(codziennie oprócz wtorku): 22 $, dzieci do lat 3 bezpłatnie, dzieci od 3 do 12 lat - 11 $

Wyjazd 
14.00

Powrót
17.00