Wycieczka do Domu Delfinow Samadai - Dolphin House Samadai Marsa Alam


Wycieczka ze snurkowaniem do Domu Delfinow Samadai z Marsa Alam Egipt - Dolphin House

Sha'ab Samadai w Marsa Alam, gdzie mozna po prostu podziwiać delfiny w pobliżu raf, nurkować i snurkowanie z delfinami na pięknym Morzu Czerwonym i mieć okazję pływać z delfiny w otwartym morzu. masz szansę zobaczyć te fascynujące i niezwykle inteligentne zwierzęta. Zabawy w wodzie z mieszkańcami Dolphin House są jak najbardziej wskazane , Delfiny żyją swobodnie w ich naturalnym środowisku. dzięki czemu macie Państwo doskonałą okazję do obserwacji ich naturalnego i swobodnego zachowania.

Program Wycieczka ze snurkowaniem do Domu Delfinow Samadai z Marsa Alam - Dolphin House

Zbiorka okolo 7.00 rano z hotelu w Marsa Alam, jedziemy busikiem do Portu , rajs statkiem do Dolphin House , znanego również jako " "Sha'ab Samadai ''. Niesamowite miejsce dla wszystkich miłośników snorkelingu, po prostu po to, aby mieć widok na delfiny w pobliżu raf , w trakcie rajs  przewodnik opowiada o wszyskie szczegoly snurkowanie I nurkowanie , a następnie będziesz cieszyć się snorkelingiem z delfinami na pięknym Morzu CzerwonymDwie przystanki na snurkowanie z rurką wokół raf, na których żyją delfiny, każdy na około 45 minut z przerwą na odpoczynek, Lunch i napoje w formie bufetu będą serwowane na pokładzie łodzi, aby uczynić ten dzień wyjątkowym wypadem do Dolphin House.
Cena Obiemuje : wszystkie transfery z / do hotelu .
napoje : herbata, kawa, woda butelkowana,cola itd.
Sprzęt do nurkowania (maska - kamizelka ratunkowa) wliczony w cenę
proszę zabrać : ręcznik, krem z filtrem .

Mozliwosc Nurkowanie na Refie Delfinow Sahab Samadai w Marsa Alam

Nurkowanie intro jest przeznaczone dla osób, które nigdy wcześniej nie nurkowały. Instruktor nurkowania jest zawsze przy Tobie, schodzicie razem pod wodę i wynurzacie się z niej. Twoim jedynym zadaniem jest oddychanie i poruszanie płetwami pod wodą. Nurkowanie nie wymaga tego abyś umiał pływać! Jednakże istotne jest Twoje zdrowie. Osoby z problemami górnych dróg oddechowych, chorujące na astmę, kobiety w ciąży czy też mający problemy z uszami nie powinny nurkować. Nurkowanie intro jest bezpieczne. Nurkować może każdy z uwzględnieniem dzieci od 10 roku życia.

Cena Nurkowanie z Butla 2 zejście na głębokość Ok.7 metrow po 20 min 65$

Cena Snurkowanie 45$ od osoba drosla , dzieci od 6 do 12 lat 25$

Cena Nurkowanie 75$
 
8 Godzin
7.00
16.00