Zwiedzania Miasta Hurghada


Hurghada - jest jednym z najpopularniejszych kurortów turystycznych w kraju. Składa się z trzech integralnych części - centrum (Dahar), nowe miasto (Sakalla) i hotelową (Village Road). Im bliżej centrum tym, wyraźniej odczuwalne są tradycje egipskie, oraz można kupić oryginalne pamiątki. Nowe miasto i jego obrzeża tętnią życiem całą noc, jest to część rozrywkowa.

Hurghada to miasto położone nad brzegiem Morza Czerwonego. Jest to wspaniałe miejsce do wypoczynku i uprawiania sportów wodnych. Hurghada słynie ze wspaniałych ośrodków nurkowania, które organizują podwodne wyprawy po fantastycznym świecie Morza Czerwonego. Hurghada jest również doskonałym miejscem wypadowym do poznawania cudów starożytności.

Program:

Wycieczka ma na celu poznanie najciekawszych zakątków Hurghady oraz poznanie kultury i zwyczajów egipskich.

Zwiedzamy centrum El Dahar, centrum Sakkala oraz nową Marinę.

Podczas wycieczki mamy okazję zwiedzić najstarszy meczet w Hurghadzie oraz kościół koptyjski .


..........................................................................................................................................................................................


Zapraszamy serdecznie do obejrzenia raf koralowych i kolorowych rybek przez łódź podwodną Seawolf w Hurgadzie.

Oferujemy lokalne atrakcje: wycieczki fakultatywne po Egipcie w Hurgadzie do DelfinariumAquaparku i Show Alf Lila w lila a także zwiedzanie miasta z polskim przewodnikiem  z lokalnego biura 3MTours.

Rowniez Polecamy bardzo wielkie Aquarium w hurgadzie .

Cena :

10$ Dzieci do 5-ciu lat gratis Do 12-stu lat: 5$

Minimalna liczba uczestników:

Wyjazd :

Powrót