Wycieczka Nurkowanie Intro w Marsa Alam


Wycieczka Nurkowanie Intro w Marsa Alam.

Nurkowanie intro jest przeznaczone dla osób, które nigdy wcześniej nie nurkowały. Instruktor nurkowania jest zawsze przy Tobie, schodzicie razem pod wodę i wynurzacie się z niej. Twoim jedynym zadaniem jest oddychanie i poruszanie płetwami pod wodą. Nurkowanie nie wymaga tego abyś umiał pływać! Jednakże istotne jest Twoje zdrowie. Osoby z problemami górnych dróg oddechowych, chorujące na astmę, kobiety w ciąży czy też mający problemy z uszami nie powinny nurkować. Nurkowanie intro jest bezpieczne. Nurkować może każdy z uwzględnieniem dzieci od 10 roku życia. Podczas wakacji w Marsa Alam warto skorzystac z wycieczki morskie ponieważ snurkując i nurkując tam można zobaczyc żółwi i delfinow bardzo często spotkać, Szczęśliwcy mogą zobaczyć także diugonie zwane również krowami morskimi (Dugong dugon – morski ssak zaliczany do rzędu syren, jedyny współcześnie żyjący przedstawiciel rodziny diugoniowatych, jest sporo rowniez, muren, ryb małych i dużych oraz płaszczek.


Program Wycieczka Nurkowanie Intro w Marsa Alam.

Do wyboru posiadamy dwie opcje nurkowania. 
Nurkowanie z plaży wycieczka rozpoczyna się ok. 14.00 do 17.00  , przejazd na jedną z plaż ktory bogaty z rafych kolorowy jedno zejście pod wodę z instruktorem ,czas nurkowania 30 minut , napoje w cenie wycieczki

Cena: 50$ osoba nurkujaca, 35$ osoba towarzysząca nienurkująca.

Nurkowanie z łodzi rozpoczęcie wycieczki ok. 8.30 rano , transfer z hotelu do portu ,rejs do pierwszego miejsca nurkowania - w trakcie instruktor (po polsku i po angielsku) dwa zejścia pod wodę z instruktorem ok. 20 minut każde powrót do hotelu ok.16.30 . w trakcie rejsu jest Obiad i napoje .

Cena: 65$ osoba nurkująca, cena osoba towarzysząca nienurkująca zalezy na jaka wycieczka

Wycieczki Nurkowanie intro odbywają się codziennie do Marsa Mubarak – Ogrod Koralowy, Sataya - Rejs do domu delfina, Hamata - Wyspy Qulaan i Abu Dabbab - Zatoka Zolwi.

Wazne : Podczas rejsu lub przed Nurkowanie z Plazy odbędzie się szkolenie z teorii nurkowania, które potrwa ok. 45 min. Omówimy zasady bezpiecznego nurkowania intro. Dostaniemy sprzęt do nurkowania i wejdziemy do wody, gdzie są najpiękniejsze rafy koralowe. Nurkowanie intro odbywać się będzie pod opieką instruktora, który stale będzie z nami pod wodą.

Oferujemy także wycieczki z Marsa Alam dla nurków, którzy mają doświadczenie. Nurkowanie wtedy odbywa się w jaskini czy kanionie, gdzie znajdują się wraki statków. Istnieje możliwość bliskich spotkań z niesamowitymi żyjącymi rekinami (rekiniem białym) 

Cena Nurkowanie z Plazy 50$
cena Nurkowanie z Statku 65$