Wycieczki na Nurkowanie z Marsa Alam Egipt


Wycieczki na Nurkowanie z Marsa Alam Egipt - Wszystko o Nurkowaniu 

Marsa Alam - to region turystyczny położony w południowej części wybrzeża Morza Czerwonego, około 270 km na południe od Hurghady. Marsa Alam należy do najcudowniejszych miejsc na świecie do uprawiania każdego rodzaju sportów wodnychNurkowanie w Marsa Alam to nurkowanie w podwodnym ogrodzie, gdzie można spotkać rzadkie ryby i żywe rafy koralowe.Dla tych, którzy uwielbiają nurkowanie lub dla tych, którzy chcieliby spróbować sportów wodnych Marsa Alam jest jednym z najlepszych miejsce na świecie. Na Morzu Czerwonym spotkać można od najmniejszych żyjątek wodnych po delfiny I wieloryby, żółwie, płaszczki, mureny, napoleony oraz co najważniejsze małe i duże rafy koralowe.Morski obszar w Marsa Alam jest pod ochroną. Wszystkie centra nurkowe działają w sposób zgodny I przyjazny środowisku. Marsa Alam należy również do bazy wypadowej na dłuższe wycieczki dla nurków, czyli nurkowe safari - Dive Safari. Do najpopularniejszych z nich należy: nurkowanie w Cieśninie Gubal, gdzie znajdują się wraki statków. Wycieczki dla chcących nurkować odbywają się na statkach, które zabierają nas na niesamowite rafy koralowe.

Wycieczki ze snurkowaniem i nurkowanie intro z Marsa Alam dla amatorów

Wycieczki odbywają się codziennie do MARSA MUBARAK – OGRÓD KORALOWY , SATAYA - REJS DO DOMU DELFINA, HAMATA - WYSPY QULAAN i ABU DABBAB - ZATOKA ŻÓŁWI . Oferujemy także wycieczki z Marsa Alam dla nurków, którzy mają doświadczenie. Nurkowanie wtedy odbywa się w jaskini czy kanionie, gdzie znajdują się wraki statków. Istnieje możliwość bliskich spotkań z niesamowitymi żyjącymi rekinami (rekiniem białym) . Obojętnie czy jesteście doświadczonymi nurkami szukającymi najlepszej lokalizacji, czy nowicjuszami planującymi spróbować nurkowania po raz pierwszy czy kimś pomiędzy i pragniecie rozwijać swoje umiejętności, Marsa Alam  ma dokładnie to, czego szukacie.

Kurs Nurkowanie PADI - Professional Association of Diving Instructors. jest największą organizacją nurkowania na świecie. PADI jako pierwsze wprowadziło łatwy, bezpieczny, modułowy i elastyczny system szkolenia powodując, że nurkowanie stało się dostępne dla bardzo wielu osób. Dzięki bezpieczeństwu, wysokim standardom szkoleniowym i ciągłemu propagowaniu nurkowania na świecie PADI osiągnęło sukces.Dzięki wyspecjalizowanym instruktorom posiadającym zezwolenia PADI przeżyjecie chwile, które spełnią wasze najśmielsze oczekiwania.

1. WYCIECZKI NURKOWANIU INTRO DLA  AMATORÓW Z MARSA ALAM

Nie trzeba posiadać uprawnień do nurkowania ani być ekspertem w pływaniu, aby zobaczyć faunę i florę Morza Czerwonego pod powierzchnią wody.Nasz Instruktor zachowuje wszelkie środki bezpieczeństwa. Mamy sprawdzony sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, która przeszkoli Państwa jak zachowywać się pod wodą.Dwukrotne zejście pod wodę z butlą (po 20 min) na głębokość od 5 do 7 m.Naszą wycieczkę " Nurkowanie Intro z Marsa Alam " zaczynamy od przewiezienia Państwa z rana z hotelu w Marsa Alam do Portu a następnie na statek.Potem wypełnimy wszelkie niezbędne dokumenty (osoby chcące nurkować zostaną wypytane o stan zdrowia) następnie zabierzemy Państwa statkiem do 2 z najlepszych miejsc do nurkowania wybranych spośród.
Podczas rejsu odbędzie się szkolenie z teorii nurkowania, które potrwa ok. 45 min. Omówimy zasady bezpiecznego nurkowania intro.
Dostaniemy sprzęt do nurkowania i wejdziemy do wody, gdzie są najpiękniejsze rafy koralowe.
Nurkowanie intro odbywać się będzie pod opieką instruktora, który stale będzie z nami pod wodą.
- Istnieje możliwość zarezerwowania wycieczki, dla osoby która nie chce nurkować intro, ale tylko snurkować , cena snurkowanie zalezy na jaka wycieczka morskie z marsa alam
Cena nurkowania : 65$
Oferujemy: nowy, duży, wysokiej klasy jacht, doświadczonych instruktorów mówiących w języku polskim, smaczne wyżywienie oraz napoje.

2.Kurs Nurkowania PADI OWD - Open Water Diver z Marsa Alam.

Open Water Diver trwa 4 dni. Transfer, obiad w dni trwania kursu, napoje, sprzęt, podręcznik, certyfikat są w cenie.
Kurs kończy się egzaminem oraz otrzymaniem certyfikatu PADI.
Dzień 1: Kursanci dowiedzą się wszystkiego o nurkowaniu od polskiego instruktora.
Instruktor szkoli kursantów pod względem: bezpieczeństwa i zachowania pod wodą (język, za pomocą którego komunikują się nurkowie), szkolenie w zakresie sprzętu nurka, Ponadto kursanci obejrzą film edukacyjny.
Pierwszego dnia kursanci zaczynają lekcje nurkowania w basenie lub w Morzu. Wcześniej zdobyta teoria zostanie przełożona na praktykę.
Dzień 2 : Nurkowanie odbywa się głębokość 5 do 10 m z instruktorem (jeden na jeden). Pierwsze zejście odbywa się z instruktorem, który pokazuje nam wszystko jeszcze raz, tłumaczy krok po kroku. Drugie zejście jest samodzielne, ale przy asyście instruktora.
Dzień 3 : Nurkujemy na głębokość 5 do 14 m z instruktorem w Morzu Czerwonym. Dwukrotne zejście pod wodę.
Dzień 4 : Nurkowanie na głębokości 18 m lub głębiej. Dwukrotne zejście pod wodę.
Następnie podchodzimy do egzaminu PADI, który daje nam licencję nurka.
Cena: 320$
Termin: codziennie Wyjazd: 8:30 Powrót: 16:00

3. Kurs Nurkowania PADI AOWD - Advanced Open Water Diver z Marsa Alam.

Kurs Nurkowanie AOWD odbędzie się po skończeniu kursu nurkowania Padi Open Water Diver . Kurs trwa2 dni. Transfer, obiad w dni trwania kursu, napoje, sprzęt, podręcznik, certyfikat są w cenie.
Kurs nurkowania składa się z 5 nurkowań, dwa zejścia do wody są obowiązkowe: głębokie (do max. 30 m) Trzy nurkowania do wyboru: tam, gdzie Państwo wyrażą chęć nurkowania przez rafy lub, podwodna fotografia, nukowanie wśród wraków statków.
Minimalny wiek to ukończone 12 lat i licencja Open Water Diver
Po ukończeniu kursu Advanced, uczestnik będzie posiadał uprawnienia do nurkowania do głębokości 30 m.
Cena: 230$ Termin: codziennie Wyjazd: 8:30 Powrót: 16:00

4. Kurs Nurkowania PADI Rescue Diver z Marsa Alam.

Kurs nurkowania ratowniczy Rescue Diver - Minimalny wiek to 12 lat.
Należy posiadać certyfikat PADI Advanced Open Water Diver, aby móc rozpocząć Kurs PADI Rescue Diver.
Jeden przystanek trwajacy około godziny czasu przez najpiękniejsze rafy koralowe.
Kurs nurkowania Rescue Diver obejmuje ćwiczenia praktyczne oraz zajęcia teoretyczne.
Kurs Nurkowanie składa się z 10 ćwiczeń pokazujących różne formy wypadków na otwartym morzu, od prostej pomocy w wodzie do skomplikowanego ratowania, takich jak wydobycie nurka na powierzchnie czy sztuczne oddychanie w wodzie.
Podczas tego Kursu nauczymy się scenariuszy wypadków podczas nurkowania.
Aby dowiedzieć się więcej informacji o Kursie Nurkowania PADI Rescue Diver , Napisz do nas , a dostaniesz Promocyjną cenę!

5. Kurs Nurkowania PADI Dive Master z Marsa Alam .

Kurs nurkowania Divemaster jest dostępny dla osób, które ukończyły 18 lat. Należy posiadać certyfikat nurkowy Padi Rescue Diver oraz 40 zalogowanych nurkowań aby rozpocząć Kurs Nurkowania DiveMaster.
Podczas kursu nurkowania poznasz teorię nurkowania, nauczysz się technik szkolenia przyszłych nurków, opanujesz perfekcyjnie prezentacje nurkowe.
Po kursie będziesz mógł asystować przy szkoleniach instruktorowi PADI oraz prowadzić programy szkoleniowe Discover Local Diving, Skin Diver, Scuba Review.
Będzie to pierwszy krok by zostać instruktorem nurkowania PADI. Program kursu nurkowania Divemaster PADI opiera się na spełnieniu wymagań podanych powyżej.
Aby dowiedzieć się więcej informacje o Kursie Nurkowania PADI Dive Master , Napisz do Nas a otrzymasz Promocyjną cenę!

6. Nurkowanie w Egipcie dla Nurkowie - Dive Safari.

Na głębokim południu i północy Morza Czerwonego znajdują się rafy St..Johns,
Big Habili i Small Habili , Brother Islands - Daedalus - Elphinstone , Strait of Tiran oraz wiele innych miejsc do nurkowania safari.
Wysoki poziom standard naszych łodzi wiele znaczy dla nas wszystkich .
Aby zasięgnąć więcej informacji o Safari Dive, Napiszcie do Nas termin i Gdzie Państwo chcą odbyć swoje Dive Safari ( północ / południe).
Odpowiemy szczegółowo na każde pytanie o wycieczce Dive Safari wraz z cenami promocyjnymi.
 

Nurkowanie w Egipcie od ilu lat ?

Nurkować mogą osoby, które mają od 10 do 12 lat , jednakże ważna jest budowa ciała naszego dziecka oraz dobry stan zdrowia mając na uwadze, iż butla nurka jest stosunkowo ciężka.
Aby otrzymać certyfikat PADI Junior dziecko powinno 10-14 lat certyfikat PADI Junior OWD - konieczna jest zgoda rodziców)
 
Oferujemy: nowy, duży, wysokiej klasy jacht, doświadczonych instruktorów mówiących w języku polskim, smaczne wyżywienie oraz napoje.
Uwaga!! Pierwsze nurkowanie można rozpocząć minimum 24 godziny po wylądowaniu w Egipcie, ostatnie nurkowanie najpóźniej 24 godziny przed wylotem do Polski.
Poniżej prezentujemy kilka bezwzględnych przeciwwskazań, które uniemożliwiają nurkowanie.
Dotyczą one osób: mających problemy z ciśnieniem, chorujących na astmę,
 


Cena Nurkowanie 65$
8 Godzin
8.00
16.00