Wycieczka Mix Safari z Sharm El Sheikh do Kolorowego Kanion i Snurkowanie w Blue Hole Dahab


Wycieczka Mix Safari z Sharm El Sheikh do Kolorowego Kanionu i Snurkowanie w Blue Hole w Dahabie 

Kaniony są jednymi z najciekawszych miejsc nie tylko w samym Sharm El Sheikh, ale na całym Półwyspie Synaj. Kolorowy Kanion jest trzecim co do wielkości kanionem na świecie. Tworzą go skały z piaskowca w odcieniach purpury, żółci, czerwieni, złota i fuksji. W niektórych miejscach skały sięgają 40 metrów wysokości. Wycieczka ta sprawia ogromne wrażenie zwłaszcza dla osób aktywnych i lubiących spędzać czas w ruchu. Dzięki pomocy przewodników turyści mają okazję wślizgiwać się pomiędzy wąskie korytarze kanionu czy też schodzić po linie.
Blue Hole zwany zamiennie - Błękitna Dziurą - jest doskonałym miejscem do Snurkowanie i nurkowania. Ta Raj dla nurków stała się najbardziej obleganym miejscem zarówno przez nurków, jaki I osób snurkujących. Na zakończenie wycieczki znajdziecie Państwo czas na zakupy w centrum Dahab.

Program wycieczka Mix Safari z Sharm El Sheikh do Kolorowego Kanionu i Snurkowanie w Blue Hole w Dahab Egipt

Przejazd jeepami z hotelu do Kolorowego Kanionu, półtoragodzinne atrakcje w kanionie,  zwiedzanie wioski Beduińskiej. Poznanie życia i obyczajów Beduinów,  Blue Hole - czas na snurkowanie, pływanie przy najpiękniejsze rafy koralowy, Następnie przejażdżka na wielbłądzie. Obiad w nadmorskiej restauracji - napoje dodatkowo płatne. Czas wolny w Dahab spacer i zakupy, Powrót do hotelu ok.18.00.

Prosimy zabrać: paszport (bez wizy) lekkie ubrania, wygodne buty, chusta/ nakrycie głowy, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania, sprzęt do snurkowania.

Dodatkowo płatne: Każdy uczestnik wycieczki uiszcza opłatę na rzecz Ministerstwa Ochrony Środowiska w kwocie 10 $ od osoby. Opłata jest pobierana na wejść do Blue Hole. 
sprzęt do snurkowania (maska 3$, płetwy 3$, kamizelka 3$).

Uwaga: Specjalna okazja dla profesjonalnych nurków posiadających ksiażeczkę i licencję! Jedno zejście pod wodę na 45 minut w Blue Hole! koszt :45$ (cały sprzęt w cenie)


Cena 35$ osoba dorosła. Dzieci od 4 do 11 lat 20$ 
Termin: Niedziela i Piatek - lub każdy inny dzień jesli sa 6 osób razem
Wyjazd: 7:00
Powrót: 18:00