WYCIECZKA DO SHARM EL NAGA Z HURGHADY


Snorkeling w krystalicznie czystych wodach Sharm El Naga, plac zabaw dla morskiego życia we wszystkich kolorach, kształtach i rozmiarach. Najlepsza okazja do spędzenia całego dnia na szaleństwach na Morzu Czerwonym !!!

Położony około 20 km na południe od Hurghady, spokojna miejscowość Sharm El Naga oferuje fantastyczne możliwości nurkowania w krystalicznie czystej wodzie. Sharm El Naga to nieskażony działalnością człowieka rezerwat, zachowujący przepiękne formy koralowców i ogrom ciekawych gatunków ryb.

W Sharm El Naga będziecie Państwo mogli zanurzyć się w krystalicznie czystej wodzie oraz popływać w towarzystwie wielokolorowych, olśniewających rybek. W ciepłych wodach roi się wręcz od życia wodnego. Dużą uwagę przyciągają błazenki, które kojarzone są od razu z filmem animowanym "Gdzie jest Nemo".

Przy odrobinie szczęścia będziecie mogli Państwo spotkać oraz popływać z delfinami.

Po szaleństwach wodnych będziecie Państwo cieszyć się pysznym lunchem na pokładzie.

Ponadto w ciągu dnia do zaoferowania mamy napoje bezalkoholowe oraz przekąski.

Oczywiście nie zabraknie wolnego czasu na relaks, na szerokiej, piaszczystej plaży. Sharm El Naga to idealne miejsce dla całej rodziny. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zaczynając od siatkówki plażowej, kończąc na błogim lenistwie w pełnym słońcu.

PROGRAM:

1. Zbiórka w hotelu, przejazd busikem do rezerwatu przyrody Sharm el Naga, tam dostajemy nasz sprzęt do snurkowania (maska, rurka, płetwy).

2. Niezapomniany pobyt w Sharm el Naga: zabawy, nurkowanie, relaks. Obiad o godz. 14:00 (napoje dodatkowo płatne).

Prosimy zabrać: paszport, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania, nakrycie głowy, aparat fotograficzny.

Cena

40$ osoba dorosła dziecko do 5 lat gratis 6 - 12 lat 20$

Termin

codziennie

Wyjazd

8:30

Powrót

17:00