Wycieczki Wielkie Safari Abu Galum i Snurkowanie w Blue Hole w Dahab


Wycieczki Wielkie Safari Abu Galum Jeepami - Nurkowanie i Snurkowanie w Blue Hole w Dahabie

Jedna z najlepszych i najciekawszych pustynnych wycieczek, Niezapomniana wyprawa, która na długo pozostanie w Twojej pamięci, Dalsza jazda Jeepami skierowana będzie do wioski beduińskiej. Tam czekać na nas będzie słynna beduińska herbatka, Polskojęzyczny przewodnik porozmawia z Państwem o życiu Beduinów, ich kulturze, obyczajach, pustyni oraz o religii.
Czeka nas również przejażdżka wielbłądami ok.40 minut Nad Morzem w Dahabie. Kolejną atrakcją jest Nurkowanie i Snurkowanie z Maska w najgłębszym miejscu Morza Czerwonego - Blue Hole gdzie możemy tu zaobserwować tysiące gatunków ryb i raf koralowych. Jest to wymarzone miejsce dla ludzi kochających podwodną faunę i florę.


Program wycieczki Wielkie Safari Abu Galum Jeepami - Nurkowanie i Snurkowanie w Blue Hole w Dahab

Zbiórka z Hotelu w Sharm El Sheikh, Przejazd jeepami do wioski baduińskiej, godzinna pełna emocji jazda jeepami na pustyni Polwysp Synaj, Wizyta w Oazie Beduińskiej, Polskojęzyczny przewodnik porozmawia z Państwem o życiu Beduinów, ich kulturze oraz obyczajach, Przejażdżka na wielbłądach brzegiem Morza Czerwonego, Przejazd do Blue Hole i Czas na Snurkowanie i pływanie przy raf koralowych. Obiad w Dahab i Czas wolny w Dahabie. Powrót do hotelu ok.17.00

Cena nie zawiera: napoje oraz sprzęt do snurkowania.
Prosimy zabrać : paszport (zbędna wiza egipska) lekkie ubrania, wygodne buty oraz chusta/nakrycie głowy, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania, sprzęt do snurkowania.
Dodatkowo płatne: Każdy uczestnik wycieczki uiszcza opłatę na rzecz Ministerstaw Ochrony Środowiska w kwocie 5$ od osoby. Opłata jest pobierana na wejść do Blue Hole.
Sprzęt do snurkowania: maska 3$, płetwy 3$, kamizelka 3$

Uwaga: Specjalna okazja dla profesjonalnych Nurków posiadających książeczkę i licencję! Jedno zejście pod wodę na 45 minut w Blue Hole koszt 45$ cały sprzęt w cenie. Dwa zejścia pod wodę po 45 minut koszt 75$
Cena: 25$ Osoba dorosła - Dzieci miedzy 4 i 11 lat 15$
Termin: Codziennie
Wyjazd: 7:30
Powrót: 17:00