WYSPA TIRAN SHARM


Wyspa Tiran - znajduje się przy wejściu Cieśniny Tiran, która oddziela Morze Czerwone z Zatoką Akaba. Posiada powierzchnię około 80 km2. To ma znaczenie strategiczne w dziedzinie, jako że jest najwęższą część Cieśniny Tiran, co ważne, łączy przejście do głównych portów Akaba w Jordanii i Ejlat w Izraelu.

Wyspa jest obecnie jedyną zamieszkałą przez personel wojskowy z Egiptu i MFO (MFO), mimo że, była zamieszkana przez wiele wieków wstecz.

Odkrywanie podwodnego świata jest jedną z najbardziej popularnych atrakcji dla turystów na plaży. Dużo turystów w Sharm el Sheikh są coraz bardziej zainteresowani nurkowaniem lub snurkowaniem i odkrywaniem niezliczonych raf koralowych i ryb.

Czy to z ich hoteli do wybrzeży rafy snorkeling lub wycieczki do najpiękniejszych miejsc rafy koralowej w pobliżu Sharm el Sheikh, takich jak Ras Mohammed, Tiran Island i inne lokalne miejsca na snorkeling, aby wejść w świat pełen życia i kolorów.

Rafy wysp Tiran i Ras Mohammed są znane jako dwa najlepsze miejsca do nurkowania na świecie. Mogą być wizytowane statkiem z Sharm el Sheikh do jednodniowych wycieczek, spędzić dzień na łodzi, ciesząc się przyjemnym rejsem na statku i niepowtarzalny kolorowy podwodny świat przez trzy przystanki do nurkowania w różnych miejscach do snurkowania, która obejmuje pyszny otwarty obiad w formie bufetu i napoje bezalkoholowe w ciągu dnia.

Wycieczka nurkowanie może zawierać jeden lub dwa zejścia wprowadzające wraz z profesjonalnym instruktorem nurkowania. Niesamowite!

PROGRAM

Będąc w Sharm El Sheikh nie można zapomnieć o takiej atrakcji turystycznej jak rejs na Wyspę Tiran!

Gwarantujemy niezapomniane widoki, lazurową wodę i piękną plażę. Podczas podróży na wyspę można spotkać delfiny, wiele różnych ryb, magiczne rafy koralowe, a ponadto mnóstwo ciepła i słońca!!

1. Przyjazd do portu, wejście na statek.

2. Nurkować/ snurkować będziemy w miejscach cieszących się najpiękniejszymi koralowcami.

3. Po drugim przystanku na nurkowanie będzie obiad w formie szwedzkiego stołu.

4. Następnie, po posiłku kontynuujemy naszą podwodną przygodę nurkując wśród mnóstwa kolorowych rybek i raf koralowych.

Zachęcamy do przeżycia wodnej przygody.

Nie musisz mieć uprawnień nurka, ani być super pływakiem, żeby zobaczyć faunę i florę Morza Czerwonego spod powierzchni wody.

Nasz Instruktor zachowuje wszelkie środki bezpieczeństwa. Mamy sprawdzony sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, która przeszkoli nas jak zachowywać się pod wodą w języku polskim.

Jedno lub 2 dwa zejścia pod wodę z butlą, (po 20 min) na głębokość 5 do 7 m

Prosimy zabrać: paszport, stroje kąpielowe oraz ręczniki, krem do opalania, nakrycie głowy, aparat fotograficzny, sprzęt do snurkowania.

Oferujemy: nowy, duży i elegancki jacht, oraz bardzo smaczny obiad wraz z napojami.

Polecamy Wycieczkę do Ras Mohammad z Sharm El Sheikh to doskonałe miejsce do Snurkowania / Nurkowanie Intro , Najlepsza okazja do spędzenia całego dnia na szaleństwach w Morzu Czerwonym!!

Cena snorklingu :

25$ osoba dorosła dziecko do 5 lat gratis dzieci w wieku 6 - 12 lat 15$

Cena nurkowania :

jedno zejście 30$ dwa zejścia 35$

Wyjazd

8:30

Powrót

16.00