Wyspa Orange


Częścią plaży wyspy Giftun jest wyspa Orange. Została zagospodarowana przez firmę Orange Bay. Na plaży znajdują się parasole, maty, pufy, toalety i bar.

Do wody wchodzi się po białym piasku, przy brzegu jest płytka woda co jest super rozwiązaniem dla naszych najmniejszych. Plaża jest niesamowicie malownicza! Proponujemy robić dużo zdjęć!

Program wycieczki:

Rano około 8.00 odbiór z hotelu. Przejazd busikiem, którym dojeżdżacie do przystani, tam dostępny jest sprzęt do snurkowania (tzw.ABC rurka, maska, pletwy).

Na pierwszym postoju – wsiadamy na dmuchane banany i kanapy, które holuje rozpędzona motorówka.

Następny przystanek to snurkowanie przy kolorowych rafach koralowych. Warto spróbować ponieważ można zobaczyć: mureny, skrzydlice, ryby napoleony, a nawet delfiny!

Snurkujemy około 45 minut i płyniemy do innej rafy koralowej, gdzie znów popływamy. Po pływaniu wracamy na statek gdzie czeka posiłek. Lunch podawany jest w formie szwedzkiego stołu. Duży wybór potraw: kalmary, krewetki, smażona ryba, makaron, ziemniaki, sałatki, napoje woda, herbata, napoje gazowane. Następnie łódź podpływa do przystani Orange.

Szczególną częścią jest zejście na wyspę Giftun i na jej prywatną częśc o nazwie „ORANGE BAY” przez około dwie godziny opalamy się, pływamy, robimy zdjęcia.

Pomarańczowe parasolki, malowniczy pomost, maty, pufy, toalety, w miejscowym barze można dokupić napoje zimne i gorące to wszystko znajdziecie na Orange Bay. Po plażowaniu łódź zabiera nas do portu a busy do hotelu. Powrót do hotelu około godziny 16.30

Pamiętajcie aby zabrać ręczniki plażowe, stroje kąpielowe, kremy z filtrem UV, aparaty fotograficzne, okulary słoneczne i dobry humor!Cena Wycieczka Wyspa Orange

dorośli : 28$ dzieci od 6ciu do 12stu lat 14$

Termin

codziennie

Wyjazd

8:30

Powrót

17:00